Jak pokochać siebie?

Zastanówmy się czy naprawdę trudno jest pokochać samego siebie? Codziennie gonimy za nowymi wyzwaniami, narzucamy sobie nowe zobowiązania i priorytety, spełniamy wszystkie życzenia otaczających nas ludzi, zapominając w tym wszystkim o sobie. Pamiętajmy, że my również mamy prawo do szczęścia, do spełniania własnych, nawet tych najskrytszych marzeń.

Pamiętaj o kilku wskazówkach

Wrzuć na luz i zapomnij na chwilę o obowiązkach. Zatop się wyłącznie w przyjemnościach. Zrób sobie nagrodę za dobrze zapracowany dzień, idź na ulubione lody albo umów się z przyjaciółką na plotkowanie.

Pracujesz do późna w nocy? Wciąż masz zaległy urlop? Zrób to co chcesz. Weź urlop, wyjedź w góry albo nad morze. Zrób wszystko aby uszczęśliwić samego siebie, a nie tylko wszystkich wokół, jak robiłeś to dotychczas.

Samotnie spędzasz sobotni wieczór? Nadrabiasz papierkową robotę, aby zapunktować u szefa? Zostaw to, praca poczeka, a Twoje życie, Twoje szczęście, jeszcze chwila zupełnie przeleci Ci między palcami.

Należysz do osób nieśmiałych? Nie chadzasz w pojedynkę na imprezy? Zarejestruj się w portalu randkowym, umów na randki internetowe i poczuj smak zabawy, przygody i wielkiej miłości. Postaw na najlepszy portal randkowy i zacznij żyć swoim życiem. Pokochaj siebie, pokochaj innych, bądź szczęśliwy.

Dodaj komentarz